LRT mitingas

LRT mitingas

Šeštadienį, lapkričio 9 dieną, prie LRT įvyko gan spalvingas mitingas, pavadintas „Atsisakau savo mokesčiais remti antikonstitucinę LRT“.

Spalvingas todėl, kad jame tradiciškai, kaip kontrpiketas dalyvavo LGBT mažumų atstovai su savo vaivorykštės spalvų vėliavomis, bei kartas nuo karto bandė paįvairinti mitingo eigą skanduotėmis bei dainomis.

Reikia pastebėti, jog policija dirbo sąžiningai ir įsisiūbuoti saviveiklai neleido. Vienas pilietis, persirengęs moterimi, (spauda jį vadina komiku Šurajevu) buvo išvesdintas, kaip ne laiku ir ne vietoje rodantis savo pomėgius žmonėms, susirinkusiems pasisakyti būtent prieš tokių pomėgių demonstravimą televizijoje.

Nors į mitingą prie LRT agituoti pradėta jau prieš gerą savaitę, dalis kalbintų žmonių apie jį nežinojo iki paskutinės dienos, nes, kaip pasakojo mitingo organizatoriai ir ta žinia besidaliję žmonės – informacija apie organizuojamą mitingą, buvo blokuojama, o kai kurie ją skelbę žmonės socialiniuose tinkluose, buvo užblokuoti patys.

Daugiau informacijos rasite:
https://www.sarmatas.lt/11/mitinge-prie-lrt-zmones-issake-tai-kas-buvo-susikaupe-sulaikytas-komiku-vadinamas-pilietis-persirenges-moterimi/

Parašykite komentarą