Pirmasis tėvų mitingas

Pirmasis tėvų mitingas

“Sekmadienis, lapkričio 25-oji įeis į Lietuvos istoriją kaip mūsų žmonių solidarumo, vienybės ir kovos už vertybes diena. 

Apie 4 tūkstančiai plakatais, tautinėmis vėliavomis, raudonais balionais nešinų aktyvių ir pilietiškų žmonių rinkosi 13 val. Vilniuje prie Seimo rūmų, kad taikiu būdu, tačiau aiškiai ir drąsiai pasakytų: „STOP nepagrįstam vaikų paėmimui ir Barnevernet principams Lietuvoje“. Beveik 3 tūkstančiai feisbuko narių vienu metu stebėjo tiesioginę mitingo transliaciją portalo minfo.lt feisbuko paskyroje.

Mitingo organizatoriai – feisbuko grupės „Vieningi tėvai už stiprią ir saugią šeimą Lietuvoje“ nariai. Ši grupė skirta vienyti visas Lietuvos šeimas, tėčius ir mamas, visus, auginančius jaunąją Lietuvos kartą. Joje susibūrė žmonės, kurie neabejingi tam, kas vyksta Lietuvoje. Aktyvūs piliečiai pasisako už vaikų gerovę saugioje ir stiprioje šeimoje, už realią pagalbą tiems, kam jos reikia. Stipri šeima – stipri mūsų Valstybė! Šioje grupėje jau yra apie 70 tūkstančių narių.

Mes, vieningi tėvai, sakome NE instituciniam smurtui Lietuvoje. Ne – prievartiniam vaikų paėmimui! Lietuvos mamos ir tėvai, visi auginantys vaikus negali tylėti, nes kas apgins pačius mažiausius, jei ne mes, patys tėvai? Kiekvienas mūsų galime tapti įkvepiančiu pavyzdžiu savo aplinkoje, pagelbėti vieni kitiems, o ne smerkti suklupus. Tik įsitikinus, kad padarėme viską – pagalbai būtinai kviesime tarnybas. Mes esame vieningi tėvai už stiprią ir saugią šeimą Lietuvoje, – teigia grupės įkūrėjai ir taikaus mitingo organizatoriai. “

Visą straipsnį skaitykite – minfo.lt

Kiti straipsniai:

 

Parašykite komentarą