Tarptautinis protestas! (ATNAUJINTA 09.03)

Tarptautinis protestas! (ATNAUJINTA 09.03)

PRANEŠIMAS: Sąjunga “Vardan šeimos” jungiasi prie TARPTAUTINIO PROTESTO “STOP BARNEVERNET IDEOLOGY” ir organizuoja protesto akciją Lietuvoje!
RUGSĖJO 7 D. 12-14VAL. VILNIUJE trijose vietose vyks PIKETAS. Visi norintys turi registruotis nr: +370 61474768 arba gali rašyti žinutę į Sąjunga Vardan Šeimos FB. Registracija PRIVALOMA! (kad galetume pasiskirstyti po piketavimo vietas, nes piketo dalyvių skaičių vienoje vietoje riboja įstatymas).

NUORODA Į RENGINĮ: https://www.facebook.com/events/2415737351843427/?active_tab=about

2019 09 03 Asta Petrauskienė:

Barnevernet Norvegijoje

Norvegijoje Barnevernet buvo įkurta 1997 metais, prisidengus gražiais žodžiais – vaiko gerovės sistema. Esą jie prižiūri, kad vaikai nebūtų mušami ir kitaip skriaudžiami, kad jais būtų tinkamai rūpinamasi. Žodis „tinkamai“ tapo kertinis tėvų terorizavime. Tarnybų darbuotojai turi begales galimybių prikibti prie bet kokios smulkmenos, todėl vaikai yra atimami dėl pačių keisčiausių priežasčių (pavyzdžiai iš realių atvejų) – ryšys su tėvais per silpnas arba per stiprus; auklėjime ribų per mažai arba per daug; tėvai užaugo pas globėjus (jiems net nereikia nieko blogo padaryti, vaikas gali būti automatiškai paimtas); vaikas užspringo ar dūkdamas susižalojo; vaikas turi sutrikimų; vaikas užsiožiavo viešoje vietoje ir tėvai jį subarė; kaimynas paskundė matęs vaiką išnešant šiukšles ar šienaujant žolę; anoniminio skambučio apie smurtą namuose užtenka, jog vaikas būtų paimtas tiesiai iš mokyklos ar darželio. Specialistai įgavo beprotiškas galias be jokios atsakomybės. Todėl leidžia sau daug. Nuo šios sistemos nukentėjo ne tik patys norvegai, bet ir daugybė emigrantų bei turistų iš kitų šalių. Maža to, ši sistema plečia veiklą kitose šalyse (taip pat ir Lietuvoje), todėl pasaulyje kyla didžiulė pasipriešinimo bei protesto banga.

Barnevernet principai Lietuvoje

Sąjunga „Vardan šeimos“ susikūrė tam, kad padėtų tėvams kovoti prieš institucijų terorą. Mes tikime, kad geriausia vaikams augti savo šeimoje, su tėvais, seneliais, giminaičiais. Vaikus auginti yra sunkus darbas, reikalaujantis daug žinių, įgūdžių ir energijos. Institucijų darbas turėtų būti pagalba šeimai ir tėvams, o ne policinė priemonė tėvams gąsdinti. Siekiame, kad šeimos gautų reikiamą pagalbą. Mes esame prieš bet kokį smurtą! Vaiko paėmimas iš šeimos turi būti tikrai kraštutinė priemonė, kai kito priemonės nepadeda. Jokiu būdu negali būti taikoma prevenciškai, „dėl visa ko“. Mes už tai, kad tarnybų specialistai asmeniškai atsakytų už savo sprendimus vaiko labui. Specialistas turėtų kompetentingai įvertinti ir nuspręsti ar tikrai vaikui bus geriau gyventi ne šeimoj. Už blogą sprendimą, už vaiko bereikalingą traumavimą grėstų atsakomybė.

Prašome dėmesio!

Už šiuos žmones nereiktų balsuoti rinkimuose, nes tai yra šeimos ir mūsų vaikų priešai: Dovilė Šakalienė (Barnevernetinis modelis, kaip ji pati teigė – jos viso gyvenimo projektas. Jei paliksime ją valstybės valdžioje, ji vaikų grobimo plano tikrai neatsisakys, nes per daug į tai investavusi) Edita Žiobienė (pagal pareigas, ji turėtų kritikuoti VTAT neteisingus poelgius ir „duoti velnių“, tačiau realybė rodo, kad paprastai jos akyse viskas būna teisinga, „pagal tvarką“ ir pažeidimų niekaip neranda. Kurgi ras, jei vienoje valtyje sėdi). Alina Jakavonienė. Turi labai daug panašumų su pirmomis dviem. Daug metų dirba vaikų teisių srityje, tačiau iš jos, kaip ir pirmų dviejų negirdėjome jokios minties apie tai, kad vaikui bus geriau. Linas Kukuraitis (žmogus gal jis ir nėra blogas, bet visiškai neprincipingas, ir lengvai valdomas veiklių ir agresyvių moteriškių. Be to, būdamas ministru, nieko nepadarė, kad šeimoms Lietuvoje būtų geriau, lengviau, kad prireikus gautų pagalbą. Be to, nesipriešino vaikų grobimo įstatymui. Iškilus į viešumą Gabrielius Lansbergis. Nežinia kodėl, bet konservatorių lyderis yra prieš konservatyvias vertybes – šeimą, religiją, tradicijas ir pan. Maža to, ėmėsi sankcijų prieš tuos partijos atstovus, kurie savo vertybėms buvo ištikimi ir už jas kovojo. Linas Linkevičius. Kuomet Lenkijos Užsienio reikalų ministras kovėsi su norvegais dėl kiekvieno savo atimto ir nusavinto piliečio, šis žmogelis tik skėsčiojo rankomis ir siūlė „nemušti vaikų“, kitaip sakant, nuolankiai priimti realybę ir susitaikyti, kad savo vaikus jau padovanojote pasauliui. Reiškia, arba jis yra lengvai valdomas ir neturintis stuburo politikas, kuriam visiškai neįdomūs jo respublikos piliečiai arba prijaučiantis Barnevernet ideologijai. Abu variantai savaip blogi.

BULGARŲ PRANEŠIMAS (anglų kalba):

We, 130 000 Bulgarian parents, members of the National Group “No to the National Strategy for the Child 2019-2030,” stand together against the implementation of the Barnevernet ideology in Bulgaria and we are in full support of the Norwegian parents as well as all the others across the world, participating in this battle.

On the 7th September, a NATIONAL AND INTERNATIONAL PROTEST will be held under the heading: “Stop Barnevernet Ideology!”.

In Bulgaria the PROTEST will take place in almost all major towns, but the main ones will be IN FRONT OF THE CONSULATES of Norway in Sofia and Varna! We are expecting international support in protest from other countries (the exact information will be updated daily).

=================== PROTESTS ===================

Protests in Bulgaria
– Sofia – in front of the building of the National Assembly at 11:00 a.m. From the gathering point we will continue towards the Norwegian Consulate where we are going to get around 12:00a.m.
– Varna – in front of the Norwegian Consulate at 12:00a.m.
– Pazardjik – 12:00 in front of the Municipality / https://www.facebook.com/events/1267153733445164/
– Burgas – 12:00 in front of the Municipality /https://www.facebook.com/events/488846665013824/

Protest in Norway
– Oslo – in front of the Parliament at 12:00 a.m.

Protest in Italy
– /awaiting information any moment now/

Protest in Russia
– /awaiting information any moment now/

Protest in the USA
– /awaiting information any moment now/

IMPORTANT! If you are out of the territory of Bulgaria and wish to participate in the protest from the country you are presently in, please contact us! Together we are stronger!

================= PETITIONS =====================

Please sign our petitions in support:

– SIGN: American children kidnapped by Norway’s Barnevernet:
https://citizengo.org/en-eu/sc/171781-sign-american-children-kidnapped-norways-barnevernet

=================================================
Please, contact and support us!
НАЦИОНАЛНА ГРУПА НЕ НА СТРАТЕГИЯТА ЗА ДЕТЕТО 2019-2030! and https://daspasimdecatanabulgaria.com/

This Post Has One Comment

  1. Darius Paliunas

    Ištikrųjų tą siaubė Barnevertet sistema turinti būti užgniaužti bet kur pasaulyje,o jos propaguotojai,pasekėjai traukiami atsakomybėn.

Parašykite komentarą