Tradicinių šeimų eitynės! Atnaujinta 06.11

Tradicinių šeimų eitynės! Atnaujinta 06.11

Atnaujinta 06.11 Sąjunga “Vardan šeimos”:

Sąjunga “Vardan šeimos” atstovauja tradicines vertybes. Todėl palaikėme Kristupo Krivicko iniciatyvą surengti tradicinių šeimų eitynes Bernardinų sode. Pats renginys praėjo labai smagiai. Aplink besišypsančios šeimos, lakstantys ir krykštaujantys vaikai, linksmuolis klounas, burbulai! Visa šventė spinduliavo gerą nuotaiką. O sąjungos “Vardan šeimos” nariai turėjo galimybe pakalbinti šeimas, pasidomėti kokios jų nuotaikos, mintys apie vykstančius įvykius Lietuvoje. Ir džiaugiamės – sutikome daug bendraminčių, sulaukėme palaikymo ir daug gerų žodžių. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir kviečiame peržvelgti šeimų šventės akimirkas.

Taip pat raginame pažvelgti į visą situaciją daug plačiau ir peržiūrėti dokumentinį filmą “Demographic winter”. Mokslininkų, sociologų tyrimai, išvados ir ateities įžvalgos. Šeimos ir vaikų skaičiaus reikšmė Europos ateičiai. 2.1 vaiko šeimoje yra ta kritinė riba, kurios nesiekiant, tauta mažėja, kol ilgainiui išnyksta. Tradicinė šeima nėra tarybų sąjunga 3000, tai vienintelis būdas tautai išlikti.

2019 06 05

Sąjunga Vardan Šeimos visus kviečia palaikyti ir prisijungti prie TRADICINIŲ ŠEIMŲ EITYNIŲ, kurios vyks birželio 8d. 12 val Vilniuje, Bernardinų sode.

Facebook event’as

Kristupo Krivicko pranešimas:

“Birželio 8 dieną Vilniuje vyks lesbiečių, gėjų, biseksualų, transseksualų ir interseksualų (LGBTI) eitynės…Jie eis ir bandys atkreipti dėmesį į save ir savo teises. Prieš trejus metus kai jųjų eitynės vyko Vilniuje mes su šeima buvome Kaune (Augustas vis dar buvo klinikose). Pasiėmiau vėliavą į rankas ir tuo pačiu metu surengiau savo tradicinės šeimos eitynes Kauno Ąžuolyno parke. Pasidalinau šia iniciatyva feisbuke. Beveik 50 000 žmonių palaikė. Sakė, pranešk kitą kartą iš anksto ir mes prisijungsim. Tai va, pranešu – birželio 8 dieną, 12 val. Vilniaus Bernardinų parke (dar žinomas Bernardinų sodas ir Sereikiškių parkas, prie fontano) mes su šeima eisime pasivaikščioti. Irgi sieksime atkreipti dėmesį. Į tradicines, vaikus auginančias šeimas, kur yra tėtis, mama ir vaikučiai ir kurias saugo Lietuvos Respublikos Konstitucija. Prisijunkite. Tai ne mitingas. Mes tiesiog eisime pasivaikščioti po Bernardinų parką 🙂 p.s. rankoje turėsiu Lietuvos vėliavą. Galite ir jūs atsinešti. Ir dalinkitės. Dalinkitės šita žinute. Būtų smagu pamatyti, kad mūsų susirinks daugiau negu jų 🙂 nes vis dažniau atrodo, kad jų sparčiai daugėja, o mūsų atvirkščiai – sparčiai mažėja 🙂 Beje, kitų miestų gyventojus taip pat kviečiu birželio 8 dieną, 12 val išeiti į centrinius savo miestų ir miestelių parkus pasivaikščioti su šeimomis, laikykite rankose vaikus ir Lietuvos vėliavas. Tai svarbu. Savo vertybes reikia ne tik puoselėti, kartais jas tenka ginti ir apie jas priminti. Eikime pasivaikščioti su šeimomis. “Tradicinių šeimų eitynės” Vilnius 06.08 – 12 val Bernardinų sodas prie fontano, Kaunas – 06.08 – 12 val Ąžuolyno parkas prie Dariaus ir Girėno paminklo. Klaipėda – senamiestis prie Meridiano, Šiauliai – prie “Lapės” (metalinės skulptūros).”

Parašykite komentarą