VIKTORIJOS ISTORIJA

VIKTORIJOS ISTORIJA

Apie šią situaciją sužinojome iš straipsnių internete, (skaitykite https://www.sarmatas.lt/…/guldydama-vaika-salia-saves-mama…/ ).

Tuo metu Viktorija, su savo 5 metų sūneliu, gyveno Kauno Panemunės krizių centre. Pradžioje buvo sunku prakalbinti Viktoriją, ji buvo užsisklendusi, įbauginta ir jautė didelį nerimą dėl savęs ir savo vaiko ateities. Krizių centre jai nuolatos buvo grasinama, kad ji paklustų viskam kas jai liepiama, priešingu atveju iš jos bus atimtas vaikas.

Apsigyvenus krizių centre Viktorija buvo priversta išeiti iš darbo. Į savo tėvų namus, kuriuose gyveno su sūneliu iki tol kol buvo atvežta į krizių centrą, jai nebuvo leidžiama sugrįžti, nuomotis būsto taipogi neleido. Tokiu būdu mama tampa lengviausiu VTA taikiniu, be pajamų ir gyvenamosios vietos.

Gyvendama pastovioje baimėje, Viktorija galiausiai ryžosi priimti mūsų pagalbą. Iš sąjungos „Vardan šeimos“ komandos paaukotų lėšų, išnuomavome mamai su sūneliu butą. Dabar Viktorija su vaiku gyvena įkurtuvių nuotaikomis ir ketina kuo greičiau grįžti į darbą. Nemanykite, kad tai laiminga pabaiga. Mamai labai neramu, kad ji ir jos sūnelis ir toliau bus terorizuojami VTA.

Mes, sąjunga „Vardan šeimos“, ir toliau padėsime Viktorijai su sūneliu atgauti ramybę ir ginsime juos nuo VTA persekiojimo.

Laukite tęsinio.

Parašykite komentarą